Aktualności

Projekt "Miech"

Jako, że rekonstrukcja to nie tylko bitwy i picie w śmiesznych ciuchach - na prośbę Towarzystwa Opieki Nad Zabytkami podjęliśmy się próby naprawy ponad stu letniego miecha kowalskiego. Będziemy starali się na bieżąco informować Was o naszych postępach ! Trzymajcie za nas kciuki :) 

Mokoszowisko 2017

Niesamowici Ludzie, niesamowita atmosfera Mokoszowisko III... Będzie co wspominać i opowiadać ! Zdjęcia autorstwa naszej Dis ( Dominika Mar ) oraz Gizura (Damian Pawlak)

Ogrodzieniec 2017

Zdjęcia autorstwa Gizura ( Damian Pawlak ). Jak zawsze dobrze spędzony czas, w doborowym towarzystwie zarówno Welesańczyków jak i przyjaciół z Ulvborg Hird , a po sąsiedzku z Drużyna Najemna "Sfora" . Najazd Barbarzyńców - Ogrodzieniec - zawsze dobrze tam wracać !

Wiosenna Integracja 2017 - Jare Gody

Jare Gody - zakończone szczęśliwie - patrząc na rezultaty - można uznać za udane - zima miejmy nadzieję na dobre opuściła nasze tereny... Welesowa Trzódka pełna humoru i zapału zainaugurowała sezon 2017


Sezon w pełni!

Sezon w pełni, więc nie nadążamy aktualizować strony. Natomiast Welesowy Facebook zdobył kolejną setkę lajków. Brawo Wy!
Copyright © 2019 MDW Weles. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.