RekrutacjaBardzo się cieszymy z zainteresowania naszą drużyną, chętnie przyjmiemy każdego nowego kandydata i kandydatkę. Na tej stronie powinniście znaleźć wszystkie potrzebne wam informacje, dotyczące rekrutacji do MDW Weles. Lecz najpierw kilka słów wstępu:


Zajmujemy się odtwórstwem historycznym, nie LARP’ami. Przystępując do naszej drużyny, musisz pogodzić się z faktem że nigdy nie zostaniesz elfem w długim, czarnym płaszczu, biegającym z dwoma mieczami i robiącym piruety. 

Jeśli powyższa informacja Cię nie odstraszyła to możemy przejść do rekrutacji właściwej. 

Kogo poszukujemy?
Przyjmujemy zarówno kobiety jak i mężczyzn od 16 roku życia, zainteresowanych życiem oraz kulturą Słowian i Wikingów. Nie oczekujemy od Ciebie ani specjalistycznej wiedzy, ani kompletnego sprzętu. Dołącz do nas, a wszystko przyjdzie z czasem.

Co oferujemy?
Przede wszystkim: świetną zabawę, dużo śmiechu i oderwanie od smutków dnia codziennego. A dla tych, którzy postanowią szkolić się w wojennym rzemiośle oferujemy także krew, pot i łzy.
Nauczymy Cię władać mieczem, toporem, tarczą i włócznią oraz wszelkimi ich kombinacjami (uwzględniając dwie bronie).
Jeśli nie jesteś zainteresowany/ana walką, możemy Cię też nauczyć średniowiecznego rzemiosła.
Co więcej zapewniamy pogłębienie Twojej wiedzy na temat wczesnego średniowiecza. Nie bój się, nie będziesz musiał wyuczać się dat i nazwisk na pamięć. Wiedzę przekazujemy sobie w czasie rozmów i dyskusji, nie w trakcie wykładów.

 

 
Co przynieść na pierwszy trening?

Jakkolwiek dziwnie to nie zabrzmi, najlepszy ekwipunek na początek to:
-Trzonek od kilofa
-Rękawice spawalnicze
Obie z powyższych rzeczy można kupić w sklepach ogrodniczo-technicznych. Są tanie i łatwe do zdobycia, a pozwolą Ci rozpocząć poważny trening. 

Co więcej bylibyśmy bardzo wdzięczni gdyby wszystkie osoby chcące walczyć, wypełniły i przyniosły ze sobą jedno z poniższych oświadczeń:
 
Osoby pełnoletnie: click
Osoby niepełnoletnie: clickJeśli masz jakieś pytania napisz do nas:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright © 2019 MDW Weles. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.